Pátek 2.11.2018

20:00 Margo Margo Koncert 30 min.
21:15 Bulp Bulp Koncert 60 min.
23:15 Ventolin Ventolin Koncert 60 min.
18:00 Mgr. Veronika Drábková Vernisáž: “Struktury” Doprovodný program 120 min.

Sobota 3.11.2018

00:30 Guilty Echoes Guilty Echoes Koncert 45 min.
14:00 Holky od Bobří řeky - Kristýna "Týna" Žaludová a Martina "Apač" Mihlová Loví skauti ještě bobříky? Přednáška 45 min.
15:00 Jana Buch Něco o dětské noze a obouvání Přednáška 45 min.
16:00 Barbora Malaníková Jak se Chytrá bota miomove ze Slavičína vydala na dlouhou cestu do světa Přednáška 30 min.
16:45 Juraj Šuška Tenisky a socializmus: vývoj športovej obuvi v socialistickom Československu Přednáška 45 min.
17:45 Zora Vašulínová Půl roku v Jakartě Přednáška 60 min.
19:30 Lukáš Kaňovský Řízená degustace káv - Cupping Přednáška Doporučená rezervace 90 min.
21:15 Jana Macháčková Práce historika umění v "zámeckém" muzeu Přednáška 45 min.
22:00 Aleš Výmola 40 roků kreativity v prdeli Přednáška 45 min.
00:00 Mgr. Veronika Drábková Výstava: “Struktury” Doprovodný program 1440 min.
14:30 Natálie Kollegová Z vesnice na Bradavice - o studiu v zahraničí Přednáška 45 min.
15:30 Lucie Mudráková Medvědí příběh Přednáška 30 min.
16:00 Salvátor Soška Ze školní lavice jsem si udělal kancelář Přednáška 45 min.
17:00 Juliana Rychlíková Čerešně Přednáška 60 min.
14:00 Michaela Tokarčíková - PeklaNepekla Workshop raw stravy s PeklaNepekla Workshop Doporučená rezervace 90 min.
16:00 Martin Filip Zdravé maso a příprava ideálního steaku Workshop Doporučená rezervace 90 min.
14:00 Renáta Žáková Flipbook aneb animace do ruky Workshop Doporučená rezervace 120 min.
16:00 Jana Fryzelková Honba za klenoty mikrosvěta Workshop Doporučená rezervace 90 min.
14:00 Lenka Petrů Pánevní dno Workshop Doporučená rezervace 90 min.
16:00 Jiří Sviták Lindy hop - taneční workshop Workshop Doporučená rezervace 90 min.
18:00 Veronika Doleželová Kondiční kruhový trénink Workshop Doporučená rezervace 90 min.

Partneři

Další podpora

Ekofiltr, s.r.o.
Goňová Žaneta
Hrabina Adam
Hrabinová Diana
Jančeková Eva
Kliment Michal
Kollegová Natálie
Kotraba Jan
Matulíková Dagmar
Mužík Tibor
Sudková Pavla