Monikino kino tvoří dvojice Monika Midriaková (filmařka, hudebnice a herečka) a Petr Marek (člen kapely MIDI LIDI, filmař, herec). Kapelu jsme viděli několikrát na živo a musíme říct, že se moc těšíme, až zahrají u nás. Nadsázka a romantika s jistou dávkou vtipu, který je myšlen zcela vážně.

LETO tvoří dvojice Palma (zpěv a klávesy) a Indoš (kytara). Oba je určitě znáte z kapely Boss a sekretářka. LETO je silné svým minimalistickým projevem a drží se ortodoxně názoru, že méně znamená více. Jednoduchost podtrhuje sebevědomí celé kapely.

Vzpomínáte rádi na indierockovou éru devadesátek? S kapelou Hissing fauna to nebude problém. Na koncertě si budete připadat jakoby jste se vrátili o 20 let zpět.

Bumfrang3 důmyslně spojují vlivy noisové a psychedlické scény a obojí roubují na post-punkový základ. Při střídání ostrých kytarových riffů a rozmazaných, psycho-kosmických elektronických ploch se prolíná zasněnost, melancholie a energický atak na sluchovody stěnami zkreslených kytarových vazeb.

Komedie ze dvou pólů společnosti. Je lepší být významným manažerem nebo bezdomovcem?
Nezáleží na tom co jsme, ale jací jsme! Hořká komedie v níž divák proniká do osudů a vztahů dvou lidí, kteří se náhodou potkají. V hlavních rolích se představí Jakub Janíček a Tomáš Smetana.

Tři bývalé absolventky slavičínské „zušky“ a v současné době profesionální hudebnice vás zvou na posezení při krásné hudbě. Houslistky Ivana Víšková a Ivana Mikesková- Kovalčíková spolu s klavíristkou Ivou Rakovou vás při svíčkách a dobrém vínku provedou krásami “ vážné“ hudby 20. století. Přijďte si spolu s nimi užít příjemný večer. Heslo: civilně, mladistvě a bez předsudků.

Bubenické dílny jsou výborným prvkem indoorových i outdoorových aktivit zaměřených na teambuilding. Tato nabídka je určena poradenským a vzdělávacím firmám, které svým klientům z řad firem nabízejí vzdělávací a firemní programy všeho druhu. Dílny lze pojmout jako muzikoterapii, relaxaci nebo jako aktivitu podporující teambuiding.

Partneři

Další podpora

EKOFILTR spol. s.r.o.
NTS Prometal Machining, s.r.o.
Prabos plus a.s.
TVD-Technická výroba, a.s.
Ondřej Boček
Charles Andrew Bothwell
Klára Cmajdálková
Častulíková Ivana
Tomáš Ďulík
Markéta Ďulíková
Čestmír Dvořák
Marie Dvořáková
Božena Filáková
Ivan Floreš
Vincenc Fojtík
Jana Fryzelková
Jaroslav Hořák
Patricie Houžvová
Karel Humpola
Michal Kliment
Zuzana Kujová
Lukáš Münster
Jakub Ocelík
Jan Pančocha
Lenka Pechanová
Jaroslava Skrášková
Jakub Slovák
Maroš Sovák
Jiří Sviták
Ondřej Šála
Roman Ševčík
Renata Štrbáková
Lucie Vaňková
Petr Zvoníček