Ve Slavičíně, samozřejmě! Neleň si letos žádá víc prostoru, tak se uvidíme na Sokolce, Orlovně a Městské knihovně. Mrkni do programu ZDE!

Na vědomí se dává, že i 2. ročník bude bez vstupného, a to díky těm, kteří nám přispěli na transparentním účtu 2800960500/2010. Chceš se přidat? Účet funguje dál a kasičky budou i na místě.

Fakt Tě tahle otázka napadla? No dobře! Rodičům či jiným živlům řekni, že Ti dění kolem sebe není lhostejné a jednou za rok potřebuješ radosti a starosti svého světa probrat s kámošema na Neleň! přednášce, józe, koncertě či workshopu.

Jsou! Kdo dřív přijde, ten dřív cvičí, zkouší, diskutuje. Ale! Místa si můžete rezervovat na našem mailu nelen@nelen.cz s předmětem Rezervace_Vaše jméno. Nezapomeňte ale na stage přijít o něco dřív, jinak místa zaberou nadšené davy!

Myslíme na Tebe, Tvé alergie i životní filozofii. K dispozici bude minikavárna přímo na Sokolce a určitě se najde něco pro vegany, vegetariány, bezlepkáře i rawisty. V okolí navíc funguje řada restaurací. Hlad mít po výživném programu prostě nebudeš!

Můžeš nás odchytnout na Neleň!, to máme úplně nejradši a ještě se s Tebou vyfotíme! Ale klidně napiš na facebook nebo mail nelen@nelen.cz . Roztrhli bychom se pro pochvalu i konstruktivní kritiku.

Partneři