Jakuba Šimanského a Tomáše Niesnera můžete znát z hlučné přerovské kapely Unna – ta nicméně aktuálně spí a oba hudebníky tak můžete bok po boku vidět s akustickými kytarami. S jejich přispěním pomáhají do českého prostředí vnášet žánr amerického primitivismu. (radio Wave). Tohle bude hodně pohodový a příjemný rozjezd celého festivalu – kluci začnou hrát už při vernisáži.

Modré hory, Big beat, Luxus clan. Tri albumy, pár mixtapeov a kopec koncertov a zas raz na cestách. Veľa žvástov, beaty, tóny, všetko.
Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z hrania. Motto „nudnejší jak život“ vymenili za „o všetkom a o ničom rap“, ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik.
Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety a cez tie nádychy a výdychy, začnú vypadávať vety.
Poď sa aj ty nájsť v tom beate s Luxus clanom. Čau ty tam na koncerte!

Českobudějovická squadra vytvořená z ruiny Kidney Trauma, doplněná o posilu ze Sýček a UNNA. Psychedelické kytarové parno, synťák a ukolébávající zastřený vokál. (czechcore.cz)

Jako DJ Myslivec vystupuje Prokop Holoubek z kapely Midi Lidi. Spolu s Tomášem Kelarem (taktéž Midi Lidi) účinkují často také jako duo Tomino & Myslivec. Prokop Holoubek je českým hudebníkem, hercem, ale také pořadatelem koncertů (dříve hlavně na Flédě) a hudebním manažerem, založil agenturu Bumbum Satori, podílel se na organizaci festivalu/klubové noci Itch My Ha Ha Ha či organizačním zabezpečení brněnského kulturního prostoru PRAHA / Fórum pro architekturu a média a sdružení 4AM.

Partneři

Další podpora

Ekofiltr, s.r.o.
NTS Prometal
Prabos, a.s.
TVD Technická výroba, a.s.
Bobčík Lukáš
Filip Martin
Goňová Žaneta
Holeček Jiří
Hrabovský Pavel
Mičulka Jakub
Múdra Vlasta
Múdry Mikuláš